Urocza suczka 3 lata

Polska, Częstochowa
2024-02-29 10:14:09
Dodano na stronie www
Oddam do adopcji
Ma 3 lata, a życie pokazało jej tyle, że mogłaby się nazwać ,,starym" psem Kora nigdy prawdopodobnie nie miała domu, żyła na ulicy i co cieczkę rodziła..Kora nie znała kiedyś smyczy, nie miała pełnej miski, swojego człowieka, spokoju do spania/odpoczynku, nie wiedziała jak to żyć w stadzie, co to weterynarza, nie widzi też na jedno oczko.. Jej życie było jedna wielką pustką napełnioną strachem. Dzisiaj Kora z dnia na dzień przekonuje się, że człowiek może znaczyć miłość ️
Kora jest już zaszczepiona, zaczipowana, odrobaczona, czeka ją jeszcze zabieg sterylizacji. W warunkach domowych zachowuje czystość. Jest grzeczna w czasie kąpieli, obcinania pazurków, czesania. Sunia jest przyjaźnie nastawiona do innych psów, ale ze względu na jej przeszłość odradzany jest dom, gdzie jest już jakiś psiak lękowy. W nowym domu potrzebuje spokoju i stopniowej pracy, boi się czasem szybszych/nagłych ruchów dlatego, jeśli miałby iść do domu z dziećmi, to w wieku szkolnym, którym łatwiej będzie wytłumaczyć jak z nią pracować Kora ma kontakt z kotami i nie ma zakus do gonienia ich, na ten moment je obserwuje i przekonuje się, że te ,,dziwne" stworzenia nie są takie groźne Sunia mimo swojego lęku jest chętna na prace z człowiekiem. Kiedy trafiła do hoteliku, trzymała się zawsze z tyłu, teraz dzięki wspólnej pracy częściej idzie na równi z człowiekiem, a w momentach stanięcia sama podchodzi na ,,czytanie" go. Dziewczyna przebywa w spokojnej okolicy i na ten moment nie jest gotowa, by zamieszkać w ruchliwym mieście, jest też wrażliwa na dźwięki np. syreny, dzwony i w takich momentach zdarzy jej się wyć. Kiedy Kora kogoś pozna, to sama inicjuje kontakt z człowiekiem, nie ma wtedy nic przeciwko głaskaniu, nieśmiało macha ogonkiem.
Kora PILNIE szuka swojego człowieka, bo ona zrobi jeszcze większe zmiany w swoim życiu, ale do tego potrzeba jej SWOJEGO człowieka, a nie zastępczego. Bo jak każdy z nas czułby się, kiedy przełamie największe słabości i zostanie znowu porzucony w nieznane? Ona naprawdę zasługuje na tę miłość.
W przypadku adopcji Kory na terenie Częstochowy i okolic zapewniamy bezpłatne porady z behawiorystką.
Możliwa dostawa za opłatą
Nie
Szczepienia, odrobaczenia
Tak
Płeć zwierzaka
ONA
wyś.: 73

Podobne ogłoszenia

4

Śliczne mopsiki

Polska, Konstantynów Łódzki

2,000 zł Do negocjacji

3

Sznaucer Średni Czarny SZCZENIĘTA FCI

Polska, Karpacz

5,438 zł Do negocjacji

Szpic miniaturowy czarny

Polska, Bukowno

2,277 zł Do negocjacji

3

Cockapoo (Spaniel Amerykański/Pudel)

Polska, Zgorzała

5,000 zł Do negocjacji

2

oddam 7-miesięczną suczkę

Polska, Orzysz

ZA DARMO

4

Owczarek Środkowoazjatycki FCI

Polska, Duczki

3,000 zł Do negocjacji

ZA DARMO

Polska, Częstochowa

Porady bezpieczeństwa dla kupujących

1. Nie wysyłaj pieniędzy przed zakończeniem transakcji
2. Nie klikaj w podejrzane SMS-y oraz wiadomości e-mail
3. Uważaj na nierealne ceny w ogłoszeniach.
4. Spotykaj się w bezpiecznych miejscach.

Zastrzeżenie

Nie kontrolujemy treści publikowanych przez użytkowników i w związku z tym nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencje związane bezpośrednio lub pośrednio z jakimikolwiek działaniami lub zaniechaniami.